NADÁLE POSKYTUJEME KVALITNÍ A BEZPEČNOU ZDRAVOTNÍ PÉČI. NENÍ NUTNÉ VYČKÁVAT NA VHODNĚJŠÍ OKAMŽIK, KDY NÁS KONTAKTOVAT. KONZULTACI S LÉKAŘEM MŮŽETE ABSOLVOVAT I Z POHODLÍ DOMOVA!

I my se snažíme v této nelehké době vzájemně podporovat a nabídnout z naší strany něco navíc. Připravili jsme proto pro vás NABÍDKU BEZPLATNÉ KONZULTACE S LÉKAŘEM, KTEROU JE MOŽNÉ ABSOLVOVAT BUĎ ON-LINE NEBO OSOBNĚ (za dodržení veškerých hygienických a bezpečnostních opatření) . NYNÍ TAKÉ POSKYTUJEME 20% SLEVU NA VŠECHNY EMBRYOLOGICKÉ METODY, KTERÉ VÝRAZNĚ NAVYŠUJÍ ÚSPĚŠNOST LÉČBY. Tato nabídka je platná do 31. 8. 2020. Doufáme, že vás tímto aspoň trochu povzbudíme a potěšíme.

V rámci první osobní konzultace je již také možné absolvovat kompletní vyšetření páru, abychom minimalizovali počet návštev na klinice nutných pro nastavení nejvhodnější léčby.

BEZPEČÍ NA PRVNÍM MÍSTĚ.

Vaše bezpečí a bezpečí našich zaměstnanců je pro nás prioritou. Sledujeme pečlivě vývoj celkové zdravotní situace. Od samého počátku výskytu epidemie striktně dodržujeme všechna nezbytná hygienická a organizační opatření. 

Řídíme se doporučeními odborných společností, jichž jsme členem, a to SAR ČGPS, ESHRE, ASRM. Pracujeme v neměnných týdenních směnách. Objednací termíny osobních konzultací respektují dostatečné odstupy mezi návštěvníky. V prostorách kliniky samozřejmě platí povinnost nosit ochranu nosu a úst. Pacienty s příznaky respiračního onemocnění a pacienty v nařízené karanténě není možné ošetřit. 

NEVÁHEJTE SE NA NÁS OBRÁTIT, NAJDEME PRO VÁS SPOLEČNĚ NEJKOMFORTNĚJŠÍ ZPŮSOB, JAK ZŮSTAT I V TÉTO NELEHKÉ DOBĚ AKTIVNÍ NA VAŠÍ CESTĚ K VYTOUŽENÉMU DÍTĚTI A PROCES LÉČBY NEPLODNOSTI BEZPEČNĚ ZAHÁJIT.

Těšíme se na vás!

NEODKLÁDEJTE SEN O MIMINKU A UČIŇTE PRVNÍ KROK NA CESTĚ K RODIČOVSTVÍ. KONTAKTUJTE NÁS. 

Podívejte se na články z dalších kategoriích našeho blogu