Pro všechny IVF a OD cykly proběhlé v období od 1. 4. do 30. 6. 2022 provedeme selekci spermií pomocí mikrofuidních čipů a mražení embryií (prvních dvou pejet) ZDARMA.
(tato akce se nevztahuje pro nativní cykly a cykly IVF minim.)

KRYOKONZERVACE EMBRYÍ

Pokud je výsledkem léčebného cyklu větší počet kvalitních embryí, je možné jejich uchování pomocí metod kryokonzervace. Použití nejmodernější dostupné metody tzv. vitrifikace, zajišťuje bezpečné přežití a uchování embryí po dobu několika desítek let.  Embrya se umístí do kryobanky a udržují se při teplotě -196 ° C.

Hlavním benefitem pro léčený pár je především možnost dalšího embryotransferu bez nutnosti nové hormonální stimulace vaječníků.

REVOLUČNÍ NOVINKA V OBLASTI SELEKCE SPERMIÍ: MIKROFLUIDNÍ ČIPY ZyMōt

Microfluidic Sperm Sorting je metoda selekce spermií pomocí čipu. Metoda je založena na principu přirozeného výběru spermií průchodem přes mikrobariéry simulující přirozené prostředí reprodukčního systému ženy. Vytříděné spermie mají lepší morfologii, genetickou kvalitu a více než dvojnásobnou životaschopnost a pohyblivost než nevytříděné spermie. Metoda prokazatelně zvyšuje úspěšnost cyklu až o 25%.

  • maximální napodobení přirozeného mechanismu výběru spermií
  • výběr pouze kvalitních a zdravých spermií s nepoškozenou DNA
  • významné zvýšení úspěšnosti otěhotnění
  • významné snížení rizika potratu

Metoda Mikrofluidic Sperm Sorting představuje novou šetrnou alternativu standardního zpracování spermií, která nevyžaduje žádnou předchozí úpravu vzorku spermatu a použití přístrojů (např. odstředivka), které mohou zvyšovat oxidativní stres spermií.

Kontaktuje nás

a zjistěte víc