Česky | Slovensky | Německy | Italsky | Anglicky | Francouzsky | Rusky | Dánsky | Slovinsky | Rumunsky | Maďarsky

30. května tohoto roku se mi narodil syn Vincent. Z miminka mám velkou radost. Chtěla jsem moc poděkovat za péči. Jmenovitě panu doktorovi Marcelovi Šterclovi, který se o mě vždy postaral. Srozumitelně, citlivě a trpělivě odpovídal na mé dotazy (a že jich nebylo málo). Stejně tak děkuju embryoložce Šárce Hanulákové, která mi byla navíc i velkou psychickou oporou.

Měla jsem velké štěstí, že jsem potkala opravdové profesionály ve svém oboru.

Co více dodat. Jsem šťastná máma :-)

Velký DÍK klinice ReproGenesis v Brně.

Sedm let jsme se s manželem marně snažili o miminko. Vyzkoušeli jsme všechno možné, ale až díky klinice ReproGenesis se náš sen vyplnil. Nedávno se nám narodila krásná zdravá holčička a my jsme konečně zase po letech šťastní.

Za to jsme celému týmu kliniky velice vděční, zejména pak paní doktorce Kateřině Sochorové, ale i všem ostatním, kteří se o nás na naší cestě za štěstím vždy skvěle starali a dělali vše pro to, aby se naše přání splnilo.

Od začátku, kdy jsme do ReproGenesis začali docházet, jsem věděla, že si odsud jednoho dne naše budoucí miminko "odneseme". 

Romana

Dobrý den paní Daňková,

už jsou to dva měsíce co se nám narodil syn díky vaší klinice. Hlavně velké díky Vám a paní doktorce Vitouškové - děkujeme a moc si toho vážíme, že jste nám splnili náš životní sen!

Spokojená rodinka

Děkujeme z celého srdce  teamu Vaší kliniky REPROGENESIS:-)

Po dlouhém snažení a s Vaší pomocí se nám narodila zdravá, krásná a veselá holčička Nelinka. Moc zdravíme nejúžasnějšího p. doktora Štelcla, odborníka na svém místě. Skvělý sympaťák, s lidským přístupem a smyslem pro humor. Vždy jsme z jeho ordinace odcházeli s úsměvem. Velký dík patří také moc milé a empatické pí. koordinátorce Janě Daňkové, se kterou jsem byla po celou dobu v kontaktu a její psychická podpora mi pomáhala bojovat a nevzdat to.:-)

Všem, kteří se snaží, můžeme jen doporučit. Jejich práce má opravdu smysl a za to jim patří velký dík a obdiv.

PS: Nikdy na Vás nezapomeneme.

Monika, Jakub a Nelinka.;-)

Zdravíme celý kolektiv Reprogenesis!

Touto cestou vám všem chceme hrozně moc poděkovat, že jste nám umožnili mít doma naše vytoužené klubíčko štěstí. Díky vám se nám v říjnu narodil náš krásný zdravý chlapeček. Jmenovitě chceme poděkovat dr. Štelclovi a dr. Koukalovi za profesionální přístup a skvělou péči. Děkujeme i všem sestřičkám, díky kterým jsme se vždy cítili ve vašem centru dobře. 

Přejeme hezké předvánoční období a hodně dalších úspěchů :)

Šťastná rodina

Klinka Reprogenesis mně byla doporučena známou. Jelikož jsem podstoupila léčbu už ve 2 klinikách, mohu porovnávat.

Vše začalo telefonátem v lednu 2019 a objednáním termínu konzultace na recepci. Čekací doba je cca.3 měsíce, ale opravdu se vyplatí čekat.

Už při 1. kontrole v březnu byl proveden UTZ, odběr krve a postup léčby, léky-aplikace, harmonogram dalšího postupu. Velkou předností této kliniky je, že dostanete koordinátorku i lékařku, které to s vámi projdou od A-Z jedny a ty samé a nestřídá se u vás jiný personál.

Další předností je, že vše ohledně dalšího postupu, návštěv, výsledků testů i vašich dotazů je řešeno přes e-mail. Tedy minimální návštěvnost kliniky a tím pádem minimální absence v práci.

Tímto chci jmenovitě poděkovat za přístup a celkové jednání k naší léčbě: paní koordinátorce Janě Daňkové, paní Dr. Kateřině Sochorové, paní embryoložce při KETu Monice Volejníkové, panu Dr. Koukalovi.

Děkujeme.

Ahoj všichni, jmenuji se Miky, přišel jsem na svět císařským řezem 12. 7. 2018 v 7.53 hod., vážil jsem 3750 g a měřil 53 cm.

Touto cestou bych chtěl poděkovat celému týmu ReproGenesis, především MUDr. Tomáši Koukalovi, Mgr. Klárce Smičkové a Míše Nešťákové, DiS., kteří pečovali o maminku a týmu embryologů, který svoji laskavou péči věnoval mé maličkosti.

Děkujeme, společně s mými rodiči, maminkou Naďou a tatínkem Milanem, za to, že jste nám pomohli stát se opravdovou rodinou.

Přejeme krásný den a mnoho šťastných rodin, jako jsme my!

 

Naďa, Milan a Miky :-)

Jano, jste úžasná! Děkuji Vám moc za Vaše cenné rady a trpělivost se mnou...A přátelský přístup - to je vše k nezaplacení. 

Moc objimam a ještě jednou děkuji.

X.

Moc bych chtěla poděkovat a tímto i doporučit vaši kliniku... Poděkovat za super přístup i práci celého vašeho týmu. Vynikajícím doktorům a sestřičkám za skvělý přístup a pocit rodinného pohodlí, přátelství, které jsem nikde nepoznala.

Strašně moc děkuji za vaši pomoc. Jsem díky vám šťastná.;*)))))))

 

;*)

Dobrý den,
paní Kláro a paní Jano,

moc Vás  zdravím a chci Vám oběma neskutečně moc moc poděkovat... Dnes jsem po osmi letech čekání konečně zažila jaké to je, mít pozitivní výsledek HCG... Můžu Vám říct, že po všech těch zklamáních a špatných zprávách jsem tomu nemohla ani uvěřit.
 
Paní Kláro děkuji, že jste mi vše na jedničku plánovala, měla se mnou trpělivost :-) a opakovala mi a připomínala jak mám uživat léky. Vždy jste byla na telefonu, když bylo potřeba, a to je jistota k nezaplacení...
  
Paní Jano děkuji, že jste mě před KETem neskutečně nabila pozitnivní energií a vlila mi do žil naději, v tu chvíli jsem to opravdu potřebovala... kdo nezažil, nepochopí... a proto jsem vděčná, za Váš osobní přístup, který byl v danou chvíli opravdu nadstandartní.
 
Jste obě dvě velmi obětavé, vždy ochotny pomoci, komunikace s Vámi byla vždy rychlá a bezproblémová, prostě jste na správných místech a to je moc dobře.
 
Prošla jsem i jiným zařízením asistované reprodukce, takže můžu srovnávat a Váš přístup k pacientům je opravdu nadstandartní. Velmi si vážím Vaší práce a lidského přístupu a ještě jednou Vám opravdu moc děkuji, jste sluníčka! 
 
...více takových lidiček jako jste vy dvě... :-)
 
S pozdravem a přáním všeho dobrého!

 

:)

Kliniku ReproGenesis mohu jen doporučit.

Profesionalní přístup, vstřícnost, obětavost, lidskost... vše naprosto perfektní. Začínám druhý měsíc, zatím vše v pořádku...

Moc děkujeme celé klinice za pomoc při cestě za tím největším štěstím. Všem mohu jen a jen doporučit, není čeho se obávat.

X.

S klinikou ReproGenesis máme jen ty nejlepší zkušenosti. Všichni jsou tam skvělí a člověk se tam cítí opravdu pohodově. Zatím čekáme na výsledek, ale musíme říct, že jsme rádi za výběr právě této kliniky a vůbec toho nelitujeme, ať už to dopadne jakkoliv.

Všem, kteří potřebují pomoci k miminku,  je musíme jen doporučit a děkujeme celému Vašemu týmu za to, jak jste se o nás starali. 

Zuzka a Peťa

Dobrý den,

tímto bych velice ráda poděkovala celému týmu kliniky ReproGenesis a především panu doktorovi Štelcovi.
Velice si cením jeho lidského a profesionálního přístupu. Celá situace kolem problémů s otěhotněním je nepříjemná. Je to velice osobní a intimní záležitost. Jsem proto velice ráda, že jsem měla to štěstí být pacientkou pana doktora Štelcla. V dnešní uspěchané době, kdy lékař s pacientem téměř nemluví, neb celou dobu upírá pohled na obrazovku monitoru a sepisuje lékařskou zprávu, kdy pacient vnímá, že dotaz ohledně jeho zdravotního stavu nebo lékařského postupu, který jej čeká, jednoduše není na místě, protože na něj prostě není čas, ve mě vyvolává nervozitu a nedůvěru vůči lékařům.

Proto si nesmírně cením, že existuje lékař (lékaři), který si na nás tak potřebný čas udělá, vše podrobně vysvětlí, i několikrát a jeho lidský a přímý přístup nás utvrdí v tom, že jsme se vydali na správnou cestu.

Mé veliké díky patří také zdravotním sestřičkám Michaele Nešťákové, Evě Čápové a také IVF koordinátorce paní Janě Daňkové.

Budu se opakovat, ale lidský přístup, který jsme s manželem na klinice ReproGenesis zažili, velice ulehčil celou situaci s problémem otěhotnět a moc za něj děkujeme.

Nyní jsem na začátku 10. týdne těhotenství. Zatím se vše vyvíjí dobře a my jsme s manželem velice spokojeni a těšíme se na příchod našeho prvního miminka.

Přeji i ostatním párům, které trápí, že miminko nepřichází, dopřát si péči vaší příjemné kliniky a lidí, kteří zde pracují.

Zároveň bych si velice přála, aby těchto párů ubývalo a nebylo třeba tuto vždy tak přirozenou věc řešit s lékaři.

S pozdravem a díky!

K&M

Moc bych Vám chtěla poděkovat za Vaši trpělivost, za profesionální a zároveň velmi lidský přístup lékařů a sestřiček!

Vysoká profesionálni úroveň Vašeho centra a zároveň úžasná péče, pochopení a optimismus, se kterým jsem se u Vás setkala mi pomohlo, že celá tato trnitá cesta se pro mě stala procházkou.  

K.D.

Po 2-leté snaze o otěhotnění jsme se rozhodli po doporučení známých oslovit právě Reprogenesis.  Do té doby jsem měla osobně zkušenost pouze s klinikou Reprofit, ne tedy konkrétně s umělým oplodněním, přesto jsem si nebyla úplně touto klinikou jistá a ani další klinika Repromeda, nás příliš neoslovila, takže jsme se po uvažení přeci jen rozhodli pro kliniku Reprogenesis a musím říct, že jsme ani jednou nelitovali našeho rozhodnutí. Byli jsme velmi spokojeni nejen s rodinnou atmosférou, klidným a velmi příjemným prostředí, ale také citlivým a profesionálním přístupem, vstřícným jednáním a možností kompromisu a individuálního přístupu, který nás oslovil zejména i z důvodu, že bydlíme mimo Brno, a tak jsme se mohli domlouvat individuálně  a řešit případné společné schůzky i s partnerem vždy po vzájemné domluvě, kdy nám klinika vycházela maximálně vstříc. Momentálně čekáme naše první vysněné miminko a myslím, že obrovskou zásluhu a podíl na tom má nepochybně klinika Repogenesis a její skvělý tým.

Hezký Vánoční čas a vstup do nového roku celé klinice!

H.D.

Dobry den zelam, pan doktor, pani Klarka,

rada by som Vas touto cestou po 9 mesiacoch od nasho posledneho stretnutia pozdravila a predstavila Vam nasho synceka, ktory je dnes s nami doma aj vdaka Vasej uzasne profesionalnej a ludskej pomoci.

Je to nadherny zdravy chlapcek, ktory si nase zivoty ziskal od prvej sekundy,co sme ho uvideli. Je nasim obrovskym stastim chcem Vam preto touto cestou este raz velmi pekne podakovat za pomoc a uzasny pristup pri rieseni nasho problemu, vdaka comu sme sa po 6 rokoch dockali tohto zazraku.

Prajem vsetko dobre Vam obom, nech nestratite nikdy chut do Vasej prace a nech je vela buducich mamiciek vo Vasej starostlivosti tak stastnych a spokojnych, ako som ja dnes.

X.

Absolutní spokojenost! Citlivý a profesionální přístup, velmi dobrá informovanost o možnostech léčby a jejím průběhu, příjemné moderní prostředí. A především - výsledek v podobě našeho vytouženého syna! ReproGenesis doporučujeme a moc všem děkujeme!

Ivana a Karel.

Nikdy jsem ještě nepsala referenci, ale dělám výjimku, protože prostě musím - díky ReproGenesis je z nás rodina!  

Problémy s otěhotněním nás trápili několik let. Hodně jsme si toho s manželem prošli. A velmi negativně marná touha po miminku ovlivnila náš jinak spokojený život. Přestávala jsem už věřit v to, že vlastní dítě někdy mít budeme a začala jsem vážně uvažovat o jiných možnostech.

ReproGenesis jsem našla na internetu ve výčtu brněnských IVF center. Líbil se mi, zaujalo mě hodnocení a tak jsem si o něm zjišťovala víc a víc  - a nakonec nás objednala na konzultaci. A od toho prvního setkání jsem zase začala víc věřit, že to tentokrát snad konečně vyjde. Nebylo to sice hned napoprvé, jak jsme moc doufali, protože každý další neúspěšný pokus byl pro mě opravdovým utrpením… ale vyšlo to. Teď už ale můžu říct, že to trápení za to stálo a že jsme šťastní rodiče tolik vytoužených dvojčátek, která se nám na konci května narodila!

Všem v ReproGenesis děkujeme za splnění snu, skvělou péči, profesionální přístup a laskavost.

Šárka a Michal

Klinika ReproGenesis byla naše první zkušenost s IVF. Nemáme tedy s čím srovnávat. Ale nemyslím si, že je zde srovnávání nutné, protože nám v ReproGenesis pomohli k naší krásné dceři! A to je jejich největší devíza. Personál byl vždy vstřícný, laskavý a velmi profesionální. Bylo nám u nich v léčbě - samozřejmě v rámci možností, které určují okolnosti samotného IVF - dobře.

Přejeme si s manželem ještě jedno miminko, tak jak nastane ten správný čas, vrátíme se do ReproGenesis – Adélce pro sourozence!

 

Díky za vše!

Hana S.

S klinikou ReproGenesis jsme byli maximálně spokojeni! Po mnoha letech neúspěšných pokusů máme s čím srovnávat. V ReproGenesis jsme se dočkali otevřeného, vstřícného, milého a především velmi profesionálního přístupu. Nemůžeme jinak, než chválit! Na klinice nám pomohli splnit sen a my se dočkali - v květnu si konečně poprvé pochovali vlastního potomka!

Děkujeme za vše, jsme moc vděční! 

J.K.

Na klinice ReproGenesis jsme zahájili léčbu po dvou letech, kdy jsme se marně pokoušeli o založení rodiny. O klinice jsem se dozvěděla od kolegyně v práci, její příbuzná tam léčbu úspěšně absolvovala. ReproGenesis je moderní a tamní prostory mě nadchly. Vždy jsem se bála, že se v moderním, nebo luxusním prostředí budu cítit nesvá a že tam nepatřím, nebo se nehodím. Ale naopak, cítila jsem se tam vždy dobře. Určitě k tomu přispěl velmi milý a laskavý personál. Pan doktor se o nás staral, jako kdybychom byli jediní v léčbě. Bylo to velmi uklidňující. Osobního přístupu a projevované empatie si opravdu velmi ceníme!

Léčba byla úspěšná a po dvou absolvovaných cyklech jsme si z ReproGenesis „odnesli“ krásného zdravého syna Matěje!

Moc všem v ReproGenesis děkujeme a přejeme vše dobré!

Matěj a šťastní rodiče

Chtěla bych těmito pár řádky sdílet své zkušenosti s klinikou ReproGenesis. Kontaktovala jsem kliniku v návaznosti na předchozí  negativní zkušenost z jiného centra. A jsem moc ráda, že jsem to udělala! Všichni v ReproGenesis byli velmi profesionální, vstřícní a laskaví.  Lékař se mi věnoval s překvapivou pečlivostí a opravdu lidským přístupem. Dokázal mě uklidnit a věřit v to, že se nám to povede. Vůbec jsem měla v průběhu celé léčby velmi dobrý pocit, že je o mě maximálně dobře postaráno.  Měla jsem vždy všechny potřebné informace, patřičné zázemí a věděla co mě čeká a kdy. Před transferem a po něm jsem absolvovala i profesionální akupunkturu na podporu dobrého výsledku, kterou zprostředkovávají přímo na klinice. Ohromně jsem se při ní uklidnila.  

A léčba nakonec přinesla tolik očekávaný výsledek a díky ReproGenesis je z nás rodina! Všem opravdu moc děkujeme! 

Magdalena s rodinou

Rádi bychom touto cestou s manželem chtěli poděkovat všem z kliniky ReproGenesis za jejich péči a úžasný přístup. Byli jsme u vás v těch nejlepších rukou! Děkujeme hlavně za to, kolik jste nám toho ze sebe věnovali lidsky a že společná snaha vyústila v kýžený výsledek! V březnu se nám narodil zdravý syn a jsme vám všem moc vděční! 

Děkujeme.

Lenka a její kluci

Chtěla bych poděkovat celému týmu kliniky ReproGenesis za jejich péči, laskavý přístup a profesionální jednání! To vše a mnohem víc vedlo k tomu, že se nám splnil náš sen a v březnu tohoto roku se nám narodila krásná zdravá holčička!

Děkujeme za vše!

J+R+E

V únoru letošního roku 2012 jsme se zcela náhodou dozvěděli o nové klinice reprodukční medicíny REPROGENESIS v Brně. Mile nás překvapil velmi vstřícný přístup, ochota všech zaměstnanců kliniky a příjemné prostředí. O to více jsme rádi, že jsme si zvolili tuto kliniku, když bylo naše snažení korunováno úspěchem a my čekáme na Vánoce krásného chlapečka. Moc děkujeme.

M.